A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

Виховна робота

 

Дата: від до Скинути

22 січня - День Соборності України (середня та старша ланки)

22 січня — День Соборності України. Її нині засвідчуємо щодня — на фронті, у тилу та за межами країни, борючись зі спільним ворогом і боронячи наші спільні цінності. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу. Злука двох частин одного народу закономірно мусила настати «…Нам берегти тебе Соборну і єдину, і нам твою історію творить»

16:10 22.01.2023

21 січня - День обіймів

День обіймів - одне з найбільш незвичайних свят в календарі. Не дивно, що головною традицією святкування є міцні обійми. 21 січня по всьому світу проходять позитивні акції з обіймами. Учні нашого ліцею взяли участь у фоточеленджі "Обійми того, хто поруч, щоб зігріти своїм теплом". Дякуємо всім активним учасникам! Ви неймовірні! Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!

15:59 21.01.2023

День пам’яті українських «кіборгів» Донецького аеропорту

Щороку 16 січня вшановують пам’ять захисників Донецького аеропорту. Дату було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні тримали оборону аеропорту. День пам’яті відзначають з 2018 року у різних містах України 16 січня (рідше 20 чи 21 січня). В обороні цього стратегічного об'єкта брали участь не тільки воїни, але і медики з волонтерами, що надавали допомогу та підтримку українським бійцям. Тому пам’ять присвячена усім, хто захищав Україну в ті трагічні і важкі дні. «Кіборги вистояли, не встояв бетон» — вираз, що увійшов в історію разом із подвигом бійців України. Сепаратисти, які були шоковані, що живі люди могли так довго і стійко боронити будови аеропорту, прозвали українських захисників ДАПу «кіборгами». Ця назва уособлює стійкість, безстрашність і непереможність. А сам форпост українських кіборгів став символом української мужності та оплотом українського духу.

10:22 16.01.2023

Новий рік в ліцеї

Незважаючи на повітряні тривоги здобувачі освіти все ж змогли провести очікуване свято! Дякуємо за це захисникам та захисницям України.

11:16 03.01.2023

Привітання для ЗСУ!

Напередодні Новорічних свят здобувачі освіти, колектив Тулиголівського ліцею Кролевецької міської ради передали продуктові набори, малюнки нашим захисникам .А в цьому нам допомогли "З любов'ю у серці м.Шостка " і в свою чергу привітали дітей !

11:27 26.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора