A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

Музичне мистецтво вчитель Литвинов П.І.

19.03.2020 Тема: Звучить хор. Завдання: Які бувають хори. Яка манера виконання. Визначення  що таке хор. Служати хорову музику  М. Глінки  " Романс".
03.04.2020 Тема: Музика та інші види мистецтва. Завдання : Які твори мистецтва зустрічаються тобі на шляху додому ? Підбери до них музику. Заспівай  пісню , вивчену на уроці своїм рідним. Знайти в інтернеті та вивчити пісню "Школярі- школярики" слова О.Вратарьова муз.О.Злотника.
09.04.2020  Тема: Музика і слово. Завдання :Послухай музику, яка найчастіше звучить у твоєму домі. Чи є серед цих композицій романси? Виконуємо пісню під фонотеку О,Злотника " Школярі - школоярики"
16.04.2020 Тема: Музика і візуальні види мистецтва. Завдання:Дати визначення  :що таке живопис , скульптура, декоративно-прикладне мистецтво.Звернути увагу на твори образотвочого мистецтва, які є довкола. Яка музика в них "звучить"? Пригадайте текст і мелодію        " Пісенька друзів" заспівай її у сімейному колі.
23.04.2020 Тема: Музика в театрі. Завдання: Розглянь схему в підручнику та поміркуй - що пов"язує театр з іншими видами мистецтва . Визначення - що таке театр, балет. Виконуй пісню Г.Гладкова "Пісенька друзів". Послухай свій улюблений музичний твір.
   
   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора