A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

Музичне мистецтво вчитель Литвинов П.І.

   
   
   
16.03.2020  Тема:Квартет. Урок узагальнення знань. Завдання :Визначення - що таке квартет. Історія виникнення інструментальних квартетів.Назвати авторів музики , що писали для інструмсентальних квартетів.Слухати з мережі інтернет Б. Лятошинський квартет №2 ( двох скрипок, альта і віолончелі).
30,03,2020  Тема: Жанрова палітра симфонічної музики,  Завдання:Послухати симфонію одного із сучасних авторів і  порівняйте її з симфонією  Бетховена. Знайти в інтернеті пісню ї послухати слова і музика А Мігай   " Козацька пісня",Л,ван Бетховен симфонія №5.І ч.
06.04.2020 Тема: Зустріч з увертюрою . Завдання: Послухай записи музичних творів , які у тебе є дома . Визначення - що таке увертюра .Повторення пісні "Козацька пісня" А. Мігай.Прослухати класичну музику з мережі інтернет Г. Свиридов оркесрова увертюра до фільму "Час, уперед!".
13.04.2020 Тема: Концерт для друга. Завдання : Визначення , що таке- концерт. Історія виникнення концертів. Слухати з мережі інтернет класичну музику К.Сен-Санс.Концерт №2 для фортепіано з оркестром .ІІІч. Ознайомитись з піснею О.Злотника сл. М.Сингаївського "Цвіт Землі" 
27.04.2020. Тема: Симфонічні  варіації.  Завдання: Визначення, що таке варіаційна форма. Творчий шлях французького композитора Моріс Равеля. Прослухати декілька композицій , обравши їх на власний розсуд. Виконуй пісню " Цвіт  землі ".
   
   
   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора