A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

Кадровий склад ліцею

Адміністрація ліцею

Рой Алла Миколаївна

директор ліцею

спеціаліст вищої категорії

Калюжна Наталія Василівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

педагог організатор

спеціаліст вищої категорії

Коломиєць Анжеліка Миколаївна

заступник директора з навчально-виховної роботи

спеціаліст І категорії

 КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТУЛИГОЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ

 

вул.Шлях,22,с.Тулиголове,41320

    email:[email protected],код згідно з ЄДРПОУ2471

   

Список учителів Тулиголівського ліцею Кролевецької міської ради

на 5 вересня 2022 року

     

Прізвище ім’я та по батькові

Число місяць і рік народження

Стать

Національність

Посада

Назва навчального закладу, № диплома, рік закінчення

Спеціальність учителя за освітою

Основний , сумісник

Загальний педагогічний стаж

З якого часу працює в школі

Який предмет викладає

Загальне навантажен

Дата проходження курсової перепідготовки, № посвідчення

Атестація

Нагороди

Рік проходження

результат

Назва нагороди

Дата нагородження

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

16

17

18

19

20

21

Рой Алла Миколаївна

 

11.09.

1975

ж

укр

директор,

вч.поч.кл.

ГДПУ

СМ

№26080063

2005р.

початкове навчання

осн

30 р

01.

 09.

1995

англійська мова

1-4кл.

 

 

11

ПК 02139771 04961-21, 2021 р.

2015

2019

Вища категорія

Грамота РВО

 

Грамота ОВО

 

 

Грамота Сумського департаменту освіти і науки

2002

2007

 

2003

 

 

 

2021

Калюжна Наталія Василівна

29.05.

1981

ж

укр

         ЗДНВР

вчит.

зарубіжної літератури

ГДПУ СМ №21578484

2003

українсь

ка мова, літер.

зар.літ., українознавство

осн

18р

01.10.

2003

ЗДНВР – 0,5 ст.

зар.літ.5-9,11

Пед.оргн 0,5 ст.

Діловодст.

 

10,5

№ПК 02139771 158-21, 2021 р.

2018

Вища

Подяка Деркача

 

Почесна грамота

КРДА

Подяка РВО

Подяка РВО

 

2019

 

 

2020

 

 

2019

 

2019

Коломиєць

Анжеліка

Миколаївна

 

 

12.02

1990

 

ж

 

укр.

 

ЗДНВР

соц. пед.  

  

 ГНПУ

СМ№43399890

2012

СДПУ ім.А.С.Макаренка

М18 №155325

 

 

Соціальний педагог,

практичний психолог в закладах освіти

Викладач інформатики.Вчитель інформатики.Вчитель математики.

 

осн.

 

11  р.

 

 

01.09.

2011р.

 

ЗНВР – 0,5 ст.

соц.пед. 0,25

Інформатика 2-4

Математика 5-6 кл.

 

 

 

 

 

 

 

12

 

№ПК 02139771 03808-21, 2021 р.

 

2022

 

І кат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Грамота директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державне адміністрації

Грамота КМР

2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021

Самоброд

Валентина

Миколаївна

 

05.01.

1969

ж

укр

вч.

укр.

мов

та літ.,

рос.

мови

ППУ

АТ №695828

1988

НДПІ

ЛН №004187

1995

ГДПУ

СМ№30562089

2006

початкове

навчання

 

рос.мова

та літератур.

 

укр. мова та

літ., зар.літ.

осн.

35

15.08.

1988

укр.мова

і літ. 5-7,8,10 кл.

 

 

20,5

№ПК 02139771 20881-21, 2021 р.

2022

 

І кат.

 

 

 

Грищенко

Людмила

Василівна

 

 

03.01.

1973

 

ж

 

укр.

 

вч.укр мови та літ.

 

ГДПІ

НК№000025

1994

 

початкове

навчання

та укр.мова і література

 

осн.

 

29

 

01.02.

1993

 

укр.мова і літ. 6, 7, 9,11 кл.

 

кл.кер.

 11 кл.

 

 

 

19,5

 

№ПК 02139771 01512-21, 2021 р.

 

2019

 

І кат.

 

 

 

Лозовська

Любов

Федорівна

 

15.09.

1951

ж

укр.

Вч.історії та правоз

ППУ,

Ц №221089

1971р

ХДУ,

Я №846163

1978р

початкове

навчання

історія

і суспільств

осн.

51

01.10

1973р

 

Історія 5-11

Прав  9

Гомад.осв.10кл

18

№ПК 02139771 02141-21, 2021 р.

2019

вч. метод

вища

Знак ”В. нар. осв.”.

Знак ”В. осв. України”

Грамота КМР

07.061988 

 

27.08

2001

 

2021

Березна

Ольга

Григорівна

 

31.07.

1956

 

ж

укр.

вч.

матем.

СДПІ

№754891

1977

математика

осн.

45

15.08.

1977

матем.

8-9 кл.

кл.кер. 8 кл.

 

8

№ПК 02139771 24823-22, 2022 р.

2021

І

категор.

Гр. СОУНО

1991

Руденко

Тетяна

Вікторівна

 

02.06.

1962

ж

укр.

вч. мате мат.і

фізики

 

СДПІ

КВ№690129

1984

Фізика і

математика

осн.

38

15.08.

1984

Фізика 

7-11кл.

математ.

7 кл.

18

№ПК 02139771 24843-22,

2022 р.

 

2020

Вища

кат.

Гр. РВО

2009

Мороз Аліна Миколаївна

 

25.08.

1994

 

ж

 

укр.

 

вчитель   англ. мови

 

ГНПУ

С16 №066244

 

 

Англійська мова і світова література та німецької мови

 

осн.

 

6

 

11.10.

2016

 

Англ. мова 

5-11

Кл. кер 10 кл.

 

 

 

 

 

 

 

19

 №ПК 02139771 02311-21, 2021 р.

 2021

 ІІ катег.

Подяка РВО

2018

Калюжний

Микола

Григорович

 

15.10.

1979

ч

укр.

вчитель

поч.кл.,

біології

ГДПІ

СМ №16198487

2001

поч.навчання

біологія

осн.

21

01.03.

2004

природ. 5кл.

 біологія і екологія

 6-11кл.

фіз.культ.3 кл.

ЗУ

класний кер.9 кл.

 

20

№ПК 02139771 01021-21, 2021 р.

 

 

2022

Вища категорія

Подяка РДА

 

2016

Литвинов

Павло

Іванович

 

23.09.

1958

ч

укр.

вчитель музики,

муз.кер.

ДНЗ

 

КІК

   №681738

1986

культ. осв. працівник,

керівн. оркестру

осн.

33

01.09.

1996

музика 5-7

мистецтво 8-11 кл.

 

8

 

 

 

№ПК 02139771 024110-21, 2021 р.

2020

спец.

 

 

Макаровець Євгенія Дмитрівна

 

12.09.1977

ж

укр.

вчитель математики

 

     ГНПУ ім. О.Довженка

вчитель трудового навчання та обслуговуючої праці

з 01.09.22

сум.

19

02.10.

2002

математика 10-11 кл.

 

6

 

2019

І  категор.

 

 

Щур Тетяна Юріївна

 

19.12.

1996

ж

укр.

вчитель фіз.вих.

ГНПУ

В18 №036210

Вчитель фізичної культури

осн.

4

03.09.

2019

Фіз-ра 

5-11 кл.

Класн.кер 5 кл.

21

№ПК 02139771 29506-22, 2022 р.

не атестувалась

спец.

 

 

 Малик Наталія    Григорівна

 

25.06   1978

 ж

 укр.

 вч. поч. кл.

 

 ГДПІ 

СМ №11965544

2000

« Початкове навчання»

     осн.                                                       

 21

 01.09.

2015

 вчит.1 кл.

 

20

 №ПК 02139771 18421-21,2021 р.

 2018

 І катег.

Подяка А.Деркача

2018

Клок

Інна

Григорівна

 

18.02

1977

ж

укр.

Вч. поч.кл.

ППУ

ІС№002035

1996

ГДПІ

СМ

№11637033

2000

поч. навч.

 

 

укр. мова і літ

зар. літр.

осн.

17

01.09.

2000

вчитель 2 кл.

зар.літ.

10 кл.

21

№ПК 02139771 28070-21, 2021 р.

2018

Вища

 

Грамота КРДА

Подяка Деркача

2019

 

2020

Лавренко

Інна

Анатоліївна

(дикретна відпустка)

11.01

1992

ж

укр.

вч. поч.

кл.

 

 

ГНПУ

СМ    №47365932

2014

 «Початкова освіта»

осн.

8

01.09.

2014

Вчитель 3 кл.

 

18

№ПК 02139771 24785-22, 2022 р

2019

ІІ катег.

Диплом РВО

 

Грамота РСО

2016

 

 

2020

Матюха

Ірина

Віталіївна

 

07.03

1972

ж

укр.

вч.  поч. кл.

 

РПУ

№09403

1992

ГДПУ

СМ

№11635796

1999

 

 

«Початкове навчання»

осн.

30

05.08.

1992

Вчитель

4  класу

 

 

21

№ПК 02139771 20876-21, 2021 р.

2020

Вища  категор.

Грамота КРДА

 

Грамота РДА

 

2015

 

 

2018

Назаренко Вікторія

Олександрівна

 

28.05.

1986

ж

укр.

вч.хімії

НДУ ім.М.Гоголя

№41625652

2011

Вчитель біології,хімії

осн.

10

01.09.

2022

хімія 7-11 кл.

ОЗ 5-7, 9 кл.

Уроки здор. харч 11 кл

14

№ПК 02139771 27473-22, 2022 р.

2018

ІІ категор.

 

 

Лубенець

Марія

Йосипівна

 

 

09.10

1954

ж

укр.

вч. труд.

 навч., обр. мист.

 

 

ГДПІ

Б-1

№754001

1977 р.

загально-

технічні

дисципліни

осн.

45

22.01.

1980р

Тр.навч. 5-9 кл.

Обр. мист. 5-7

Креслен.

8-9

 

12

№ПК 0213977104466 21, 2021 р.

 

 

2017

 

 

 

 

 

2019

Вища катег.

Гр. РВО

1976

Березна Тетяна Степанівна

 

09.12.

1980

ж

укр.

вч.географії

КНЕУ ім.Вадима Гетьмана

СДПУ ім.А.С.Макаренка

фінанси та кредит

 

 

географія

осн

2

10.09.

2020

Георгафія 6-11 кл.

Уроки здор. харч 2-4, 10 кл.

ОЗ 8 кл.

Зах.від ВІЛ 8 кл.

Кл.кер. 7 кл.

14

    №ПК 02139771 04127-21, 2021 р.

-

-

-

-

Іллєнко Ірина Олександрівна

 

13.12.

1988

ж

укр.

вч.інф.

ГНПУ ім. О.Довженка

СМ №43162831

2012

«Фізика»

Вч. фізики та астрономії.Вч. інформатики

осн

10

01.09.

2013

Інформатика 5-11 кл.

Пед.орг. 0,5 ст.

Клас.кер. 6 класу

10,5

№ПК 02139771 00286-21, 2021 р.

2021

І категорія

Грамота РВО

2017

Медвідь Тамара Михайлівна

 

13.08.1968

ж

укр.

вихователь

ГНПУ ім. О.Довженка,

2014 рік

«Дошкільна освіта»

осн.

35

 

ЗДНВР 0,5 ст.

Вихователь 0,75 ст.

1,25 ст.

2018

Серія ПК 02139771 8786-18

2020

ІІ категорія

 

 

Неменша Наталія Миколаївна

 

22.04.

1970

ж

укр.

вихователь

ГДПІ ім. С.М.Сергеєва-Ценського

1996 рік

«Дошкільна освіта»

 

осн.

30

 

Вихователь 0,75 ст.

муз.кер. 0,25

1,25 ст.

2019

Серія ПК 02139771 11557-19

2020

І категорія

Грамота Департаменту освіти і науки Сумської ОДА

2020

Лобасенко Наталія Володимирівна

 

08.03.1999

ж

укр

асистент вчит.

 

ГНПУ ім. Олександра Довженка

2020

«Трудове навчання та технології»

осн.

1

 

Асист.вчит 1 ст.

Вихов.по довозу 0,5 ст.

  1,5 ст.

 

не атестувалася

 

 

 

Коваленко Олександр Вікторович

 

06.01.1978

ч.

укр.

практ.псих

ГНПУ ім. Олександра Довженка

 

 

осн.

4

 

 психолог 0,25

дошк. Псих. 0,25

     0, 5 ст.

ПК 02139771 13041- 19,2019р.

2021

 

 

 

Василько Алла Анатоліївна

 

02.06.1990

ж

укр

асист. вчителя

ГНПУ ім. О. Довженка, 2013 р.

вч. англ..мови , зар.літ. та 2 іноземної мови (німецької)

сум.

8

01.09.2022

асистент вчителя 1 ст.

 

 

1 ст.

№ПК 02139771 25739-22, 2022 р.

2019

11 розряд

 

 

Коваленко Інна Олександрівна

 

02.02.

1999

ж

 

укр

вчит.поч. клас

ГНПУ ім. О. Довженка, 2021 р.

учитель біології та основ здоров'я. Учитель природознавства

на дикретному місці

4

01.09

вчитель 3 класу

    18

№ПК 02139771 01455-21, 2021 р.

не атестувалася

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора