A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

Фотогалерея

Дата: від до Скинути

24 лютого - Друга річниця війни

24 лютого.... Сумна та чорна дата, що назавжди в серцях кожного з нас... Два роки повномасштабного вторгнення.... Два роки сліз... Два роки надії... Два роки підтримки наших військових... Кожен з нас став іншим. Наші діти стали в один момент "дорослими". Багато подій. Багато втрат...

11:30 24.02.2024

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Сьогодні, у міжнародний день рідної мови, свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями. Вітаю вас, дорогі друзі, з міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

13:25 21.02.2024

День Єднання

Пам’ятаймо, що ми - сильні, рішучі та незалежні, бо ми разом! Перемоги нам, миру та добробуту!

09:48 16.02.2024

День Святого Валентина

Наймолодші вихованці Дошкільного підрозділу Тулиголівського ліцею Кролевецької міської ради також долучилися до святкування Дня Святого Валентина!

15:24 14.02.2024

Святий Миколай завітав до садочка

Сьогодні до Тулиголівського ліцею Кролевецької міської ради завітав святий Миколай, який привітав дітлахів з святами, а діти в свою чергу розповіли вірші, заспівали пісень за що отримали подарунки!

11:04 08.12.2023

День Української хустки

7 грудня - День української хустки, відновлення однієї з традицій нашого народу, споконвічне прагнення українців до краси.

11:01 07.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора