A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

Музичне мистецтво вчитель Литвинов П.І.

19.03.2020. Тема:Звучить авторська бардівська пісня Урок узагальнення Домашне завдання:Слухати авторську бардівську пісню у виконанні самих авторів:А.Горчинський " Троянди на пероні ",В.Морозов "Армія світла" Біпа квітко" Висоцький " Песня о друге".
02,04,2020,  Тема:Музика театру Завдання:.Поспостерігай чи лунає музика оперет на радіохвилях та чи транслюються вони на телеекрані, Вивчити основні жанри театральної музики . Визначення - що таке оперета.Знайти в інтернеті та вивчити пісню на слова Т. Шевченка , муз. О.Злотника " Тече вода з під явора"
09.04.2020 Тема: Мюзикл .Завдання . Визначення що таке-мюзикл.,особливості цього жанру. З"ясуй , чим відрізняється  мюзикл від звичайного спектаклю, чи звучать мелодії мюзиклів по радіо. Заспівай пісню "Тече вода з - під явора" друзям та рідним. Прослухати музику з мережі інтернет Р.Коччанте.Пісні "Belle",",Danse mon Esmeralda".
16.04.2020 Тема: Телемюзикл.Завдання: Визначення ,що таке- телемюзикл. Розказати про особливості телемюзикла.Чим він відрізняються від мюзиклу в театрі?. Які ти знаєш телемюзикли? Прослухати музику до фільму " Мері Поппінс"І.Костела ,ознайомитись з піснею І.Шамо "Кієве мій"з мережі інтернет.
23.04.2020 Тема: Історія рок -опери. Завдання: Визначення ,що таке - рок -опера.? Чим вона подібна  та чим відмінна від опери та мюзиклу?. Наведи приклади.Знайти та послухати в інтернет- мережі оперу та рок- оперу порівняй їхнє звучання.Заспівай пісню І.Шамо "Києве мій"
   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора