A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

профорієнтація

Шановний друже! Зараз ти навчаєшся в школі, а чи задумувався ти коли-небудь над тим, що ти будеш робити далі? Ким ти хочеш бути? Який шлях ти хочеш обрати?

Знаєш, кожна людина в житті замислювалась, чи правильний професійний вибір я зробила? Чи принесе мені моя робота задоволення, моральне та матеріальне? Якщо з дитинства ти мрієш бути лікарем і станеш ним, то можна сказати, що ти щаслива людина!!! Хтось інший мріє про великі статки, а ще хтось – приносити користь суспільству і людям. Всі мрії мають право на здійснення, але для цього потрібно зробити правильний вибір і працювати над цим, але не відриваючись від реалій сучасності. Тому що вибір професії – це чи не найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожної людини!

Від того, ким і яким бути, залежить і особисте щастя, і внесок у суспільну справу. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею як матеріальне, так і моральне, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною і творчою.

Професію слід вибирати свідомо, обдумано, враховуючи свої інтереси, нахили, здібності, внутрішні переконання, стан здоров’я, потреби суспільства у кадрах.

Вибір професії – тривалий пошук і його необхідно правильно організувати. Тому ми хочемо допомогти тобі зробити правильний вибір у житті, адже існує багато цікавих, творчих, необхідних професій, тобі лише потрібно вибрати ту, яка до душі, яка зробить тебе щасливою людиною і тут найголовніше – не схибити!

Алгоритм вибору професії

Визначення нахилу до певного типу професій

Платформа з профорієнтації та розвитку карєри

Компютеризований комплекс тестування "Профорієнтатор - UA"

Профорієнтаційний тестовий пакет "Магелано Університет"

План заходів з профорієнтаційної роботи

Профорієнтаційна робота

Профорієнтація на уроках інформатики, як одна з умов успішної соціалізації випускників

Заняття з використанням профорієнтаційних ігор «Цікавий світ професій»

 

 

Дата: від до Скинути

Профорієнтаційна робота

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

11:23 22.12.2023

Профорієнтаційна робота

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

15:22 22.05.2023

15 березня в прямому ефірі відбудеться Всеукраїнський урок з профорієнтації

15 березня 2023 року у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» відбудеться Всеукраїнський урок з профорієнтації https://youtu.be/xfBwrRwlSVY за участі провідних українських роботодавців і кар’єрних радників для учнів 7-11 класів.

13:00 14.03.2023

Підлітки можуть зареєструватися на безплатний мінікурс з профорієнтації

Проєкт спрямований на те, щоб допомогти школярам віком від 14 років подолати хвилювання, яке супроводжує вибір професії, активно поспілкуватися з однолітками, які шукають свій шлях, і приєднатися до спільноти однодумців.

18:42 28.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора