A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Тулиголівський ліцей

Дошкільний підрозділ Тулиголівського ліцею

 

ЗБИРАЄМОСЯ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА

1. Батькам необхідно обрати заклад дошкільної освіти (далі- заклад);

2. Відвідати заклад і дізнатися у директора про наявність вільних місць і умови зарахування дітей.

3. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти загального розвитку здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:

• заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

• медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

• довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

• свідоцтва про народження.

4. Питання про відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного «Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікарсько-консультативної комісії, у якому зазначено, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, керівник зобов’язаний прийняти дитину до садочка.

5. Під час прийому дитини до закладу дошкільної освіти, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

 

ДЛЯ БАТЬКІВ:

ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

1. Своєчасно приводити дитину до закладу дошкільної освіти- до 8.00 та забирати до 17.00.

2. Якщо Ви привели дитину після 8.00, Вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

3. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО за телефоном: 0989261271

5. Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

6. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину в заклад дошкільної освіти саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням.

7. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з закладу дошкільної освіти.

Таке доручення оформляється ПИСЬМОВО.

8. Вихователь не має права віддавати дітей з закладу дошкільної освіти:

НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ , БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

 

 

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ!

 

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО САДКА?

Для відвідування закладу дошкільної освіти батькам потрібно надати довідку з засвідченням факту, що дитина здорова. Таку довідку випише педіатр або сімейний лікар закладу охорони здоров’я, у якому спостерігається дитина.

У довідці лікар має зазначити:

  • прізвище, ім’я, по батькові дитини;
  • дату народження;
  • місце проживання;
  • інформацію про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти.

Якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис.

Якщо ж батьки або законні представники вирішать не вказувати в довідці діагноз дитини, то лікар зазначає застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру. Відповідно, медичні працівники закладів дошкільної освіти володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

Зверніть увагу, що для дітей до 6 років, які йдуть у дитячий садок, не потрібна довідка № 086-1/о чи будь-якої іншої форми.

 

ВІДРАХУВАННЯ ДІТЕЙ З ЗДО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

  • на підставі медичного висновку про стан здоров`я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі цього типу;
  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • коли дитина не відвідує заклад дошкільної освіти без поважних причин більше місяця;
  • у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
  • За дитиною зберігається місце в ЗДО у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, а також у літній період (75 днів).
Дата: від до Скинути

З Днем єднання!

 Тулиголівський ліцей Кролевецької міської ради (дошкільний підрозділ) долучився до відзначення Дня єднання з метою підтримки єдності українського суспільства, його консолідації навколо ідеї державності, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, зміцнення стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

13:44 16.02.2022

12 листопада - День синички

12 листопада - День синички. Було дуже цікаво, діти закріпили свої знання про зимуючих птахів, зокрема про синичку.

11:11 13.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора