МОН НАДАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОНСИЛІУМ ДЛЯ УТОЧНЕННЯ, ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЧИ ЗМІНИ ВИСНОВКУ ЩОДО ОСОБЛИВИХ ОСВІТНІХ ПОТРЕБ ДИТИНИ
Батьки чи законні представники дитини, які не згодні з висновком про комплексну оцінку розвитку дитини, мають право на проведення повторної оцінки в будь-якому іншому ІРЦ. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України від 16.06.2020 № 1/9-328
Якщо батьки не погоджуються з висновком, то протягом місяця вони можуть звернутись до місцевого органу управління освітою для організації психолого-педагогічного консиліуму. Необхідно подати такі документи:
- заява батьків (одного з батьків) або законних представників дитини;
- копії документів, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини;
- копія висновку про повторну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (за наявності).
Протягом місяця з дати звернення батьків має бути створено консиліум. Для забезпечення неупередженості до консиліуму запрошуються фахівці, які раніше не обстежували дитину. Батьки чи законні представники дитини можуть бути присутніми під час консиліуму, а також пропонувати до його складу фахівців.
Нагадаємо, що знайти зручний інклюзивно-ресурсний центр та подати документи в дистанційному режимі можна на порталі ІРЦ.